דשא סינטטי: פתרון מושלם לאלרגיית דשא וחיים בריאים יותר בחצר

דשא סינטטי: פתרון מושלם לאלרגיית דשא וחיים בריאים יותר בחצר

 

אלרגיה לדשא מתחלקת לכמה סוגים שונים ובערך 15% מהאוכלוסיה סובלת מזה.

אם אתם סובלים מאלרגיה לדשא - אתם יודעים איזה מתסכל זה!

מזג האוויר פצצה, השמש יצאה, אתם רוצים להתפנק בחצר שלכם, אבל לחוות את האלרגיה הזו שוב זה בלתי נסבל. 

זה למה דשא סינטטי הוא הפתרון המושלם עבורכם! ריכזנו עבורכם כמה נקודות שיעשו לכם סדר בנושא.

נתחיל:

 

תמונה מתוך האיחוד החקלאי - אבקת פרחים - בלוג עשב השדה התקנת דשא סינטטי

אבק פרחים

עצם ההחלפה ושימוש בדשא סינטטי במקום בדשא טבעי, מפחית משמעותית את הסיכוי לחוות אלרגיה מכיוון שמפחיתים את האבקנים שנוטים להצטבר על הדשא - מה שגורם לאלרגיה. אמנם גם בדשא סינטטי עלולים להימצא אותם אבקנים (מצמחייה באזור למשל) - אבל הכמות תהיה קטנה משמעותית.

 

גם אסטמה

אחד הגורמים  לתסמיני האסטמה הנפוצים זה האלרגיה לדשא, כך שגם כאן ההחלפה לדשא סינטטי יכולה לעזור משמעותית ולהקל עליכם - ועדיין, תוכלו להנות מחצר מהממת בקיץ ובאביב ולקבל את המראה שרציתם!

 

בלוג עשב השדה - התקנת דשא סינטטי

מינימום תחזוקה - פחות התעסקות

מכיוון שלא נדרש לכסח או לקצץ את הדשא, מה שגורם לאבק הפרחים שנמצא ולאבק להתפזר באוויר, אתם מצמצים משמעותית את הסיכויים להחמיר את האלרגיה שלכם! בנוסף, אין צורך להתעסקות לא בחומרי הדברה או דישון שגם הם עלולים לעורר אלרגיות.

מוזמנים לקרוא בבלוגים הקודמים שלנו כמה קל לתחזק את הדשא הסינטטי, אפשר לקרוא כאן וכאן.

 

חיות מחמד - עשב השדה התקנת דשא סינטטי

גם החיות מחמד שלכם

גם החברים הקטנים שלנו יכולים לסבול מאלרגיות שונות - כך שאתם מקלים משמעותית לא רק עליכם, אלא גם עליהם! חוץ מזה דשא סינטטי מהווה משטח משחקים שהם פשוט נהנים בטירוף לשהות בו, אתם יכולים להיות בראש שקט ולדעת שאתם דואגים בנושא הזה גם להם!

 

שיפור איכות החיים

החלפת הדשא הטבעי בדשא סינטטי תשפר משמעותית את איכות החיים של אלו שנוטים לסבול מאלרגיות לדשא ושל עונות המעבר. הפחתת החשיפה לאבקת פרחים, אבק, חוסר התעסקות עם הדשא, חומרי הדברה ודישון - כל אלו יקלו עליכם משמעותית ויאפשרו לכם להנות מהחצר שלכם בזמן שמזג האוויר המהמם בחוץ קורא לכם!

 

לסיכום

דשא סינטטי הוא אכן פתרון מושלם - גם לסובלים מאלרגיות. כמו שהרחבנו בבלוגים הקודמים שלנו היתרונות הרבים של הדשא הסינטטי, במינימום תחזוקה ומאמץ, אורך חיים של שנים עם מראה ירוק ומהמם שנשמר לאורך זמן - כל אלו רק מחזקים את הסיבה לבחור בדשא סינטטי לחצר שלכם.

אנחנו בעשב השדה נשמח להגיע אליכם, לייעץ ולדאוג ביחד איתכם לשדרוג החצר שלכם - להגיע למראה הירוק והמהמם שחיכיתם לו!

 

*חשוב להבהיר - לא מדובר בייעוץ רפואי. דשא סינטטי מפחית מכיוון שלא מדובר בדשא טבעי. מוזמנים לקרוא עוד בנושא בקישורים הבאים: כאן וכאן

חזור להפינה הירוקה